• head_banner_01
  • head_banner_01

Alta pureza 99,95% para a industria da enerxía atómica, boa plasticidade, resistencia ao desgaste, produtos de tantalio con barra/barra

Descrición curta:

Nome do produto: 99,95 % de lingotes de tántalo, compradores de ro5400, prezo do tántalo

Pureza: 99,95 % mín.

Grao: R05200, R05400, R05252, RO5255, R05240

Norma: ASTM B365

Tamaño: Diámetro (1~25) x máx. 3000 mm

Produtos personalizados: segundo o debuxo, requisitos especiais que serán acordados entre o provedor e o comprador.


Detalle do produto

Etiquetas do produto

Parámetros do produto

Nome do produto 99,95% Compradores de lingotes de tántalo prezo do tántalo ro5400
Pureza 99,95 % mínimo
Grao R05200, R05400, R05252, RO5255, R05240
Estándar ASTM B365
Tamaño Diámetro (1~25) x máx. 3000 mm
Condición 1. Laminado en quente/laminado en frío; 2. Limpeza alcalina; 3. Pulido electrolítico; 4. Mecanizado, rectificado; 5. Recocido para alivio de tensións.
Propiedade mecánica (recocida)
Grao; Resistencia á tracción mín.; Resistencia elástica mín.; Alongamento mín., %
(UNS), psi (MPa), psi (MPa) (2%), (lonxitude de calibre de 1 polgada)
(RO5200, RO5400), 30000 (207), 20000 (138), 20
Ta-10W (RO5255), 70000 (482), 60000 (414),15
Ta-2.5W (RO5252), 40000 (276), 30000 (207), 20
Ta-40Nb (RO5240), 35000 (241), 20000 (138), 25
Produtos personalizados Segundo o debuxo, os requisitos especiais deben ser acordados entre o provedor e o comprador.

Especificación

Diámetro Tolerancia de diámetro Lonxitude Tolerancia
vara de forxa Varillas extruídas vara de laminación vara de terra
3,0-4,5 ±0,05 - ±0,05 - 500-1500 + 5
>4,5-6,5 ±0,10 - ±0,10 - 500-1500 + 5
>6,5-10,0 ±0,15 - ±0,15 - 400-1500 + 5
>10-16 ±0,20 - ±0,20 - 300-1200 + 5
>16-18 ±1,0 - - ±0,30 200-2000 + 20
>18-25 ±1,5 ±1,0 - ±0,40 200-2000 + 20
>25-40 ±2,0 ±1,5 - ±0,50 150-4000 + 20
>40-50 ±2,5 ±2,0 - ±0,60 100-3000 + 20
>50-65 ±3,0 ±2,0 - ±0,80 100-1500 + 20

TáboaⅠComposición química da varilla de tántalo

Química ppm
Descrición compoñente principal Impurezas máximas
Ta Nb Fe Si Ni W Mo Ti O C H N
Ta1 Resto 300 40 30 20 40 40 20 150 40 15 20
Ta2 Resto 800 100 100 50 200 200 50 200 100 15 100
TaNb3 Resto <35000 100 100 50 200 200 50 200 100 15 100
TaNb20 Resto 170000-230000 100 100 50 200 200 50 200 100 15 100
Ta2.5W Resto 400 50 30 20 30000 60 20 150 50 15 60
Ta10W Resto 400 50 30 20 110000 60 20 150 50 15 60

Táboa Ⅱ Variacións admisibles de diámetro para varillas de tántalo

Diámetro, polgadas (mm) Tolerancia, +/-polgadas (mm)
0,125~0,187 sen IVE (3,175~4,750) 0,003 (0,076)
0,187~0,375 sen IVE (4,750~9,525) 0,004 (0,102)
0,375~0,500 sen IVE (9,525~12,70) 0,005 (0,127)
0,500~0,625 sen IVE (12,70~15,88) 0,007 (0,178)
0,625~0,750 sen IVE (15,88~19,05) 0,008 (0,203)
0,750~1,000 sen IVE (19,05~25,40) 0,010 (0,254)
1.000~1.500 sen IVE (25,40~38,10) 0,015 (0,381)
1.500~2.000 sen IVE (38,10~50,80) 0,020 (0,508)
2.000~2.500 sen IVE (50,80~63,50) 0,030 (0,762)

Aplicación

Condensadores; implantes e instrumentos cirúrxicos; boquillas de chorro de tinta.

Usado en equipamentos de laboratorio.

Usado como substituto da platina.

Emprégase na fabricación de superaliaxes e na fusión por feixe de electróns.


  • Anterior:
  • Seguinte:

  • Escribe aquí a túa mensaxe e envíanosla

    Produtos relacionados

    • Suministro de fábrica de China ao 99,95 % de po metálico de rutenio, po de rutenio, prezo do rutenio

      Suministro de fábrica de China 99,95% de rutenio en po metálico...

      Parámetros do produto MF Ru Nº CAS 7440-18-8 Nº EINECS 231-127-1 Pureza 99,95 % Cor Gris Estado Po Nº de modelo A125 Embalaxe Bolsas de dobre capa antiestática ou segundo a súa cantidade Marca HW Nanopartículas de rutenio Aplicación 1. Catalizador altamente eficiente. 2. Portador de óxido sólido. 3. As nanopartículas de rutenio son o material de fabricación dos instrumentos científicos. 4. As nanopartículas de rutenio úsanse principalmente en...

    • Obxectivos de pulverización catódica de titanio de alta pureza ao 99,8 % de grao 7 de titanio, obxectivo de aliaxe de titanio para revestimento, provedor de fábrica

      Pulverización catódica de 7 roldas de titanio puro 99,8%...

      Parámetros do produto Nome do produto Obxectivo de titanio para máquina de revestimento PVD Grao Titanio (Gr1, Gr2, Gr5, Gr7, GR12) Obxectivo de aliaxe: Ti-Al, Ti-Cr, Ti-Zr etc. Orixe Cidade de Baoji Provincia de Shaanxi China Contido de titanio ≥99,5 (%) Contido de impurezas <0,02 (%) Densidade 4,51 ou 4,50 g/cm3 Estándar ASTM B381; ASTM F67, ASTM F136 Tamaño 1. Obxectivo redondo: Ø30--2000 mm, grosor 3,0 mm--300 mm; 2. Obxectivo da placa: Lonxitude: 200-500 mm Anchura: 100-230 mm Espesor...

    • Como elemento de colección, superficie pulida, niobio puro, metal de niobio, cubo de niobio, lingote de niobio

      Como elemento de colección Superficie pulida Nb Pure ...

      Parámetros do produto Nome do produto Lingote de niobio puro Material Niobio puro e aliaxe de niobio Dimensión Segundo a súa solicitude Grao RO4200.RO4210,R04251,R04261 Proceso Laminado en frío, laminado en quente, extruído Característica Punto de fusión: 2468 ℃ Punto de ebulición: 4744 ℃ Aplicación Amplamente utilizado nos campos químico, electrónico, aeronáutico e aeroespacial Características do produto Excelente resistencia á corrosión Boa resistencia ao efecto do calor...

    • Ferrovanadio

      Ferrovanadio

      Especificación da composición química da marca de ferrovanadio (%) VC Si PS Al Mn ≤ FeV40-A 38,0~45,0 0,60 2,0 0,08 0,06 1,5 --- FeV40-B 38,0~45,0 0,80 3,0 0,15 0,10 2,0 --- FeV50-A 48,0~55,0 0,40 2,0 0,06 0,04 1,5 --- FeV50-B 48,0~55,0 0,60 2,5 0,10 0,05 2,0 --- FeV60-A 58,0~65,0 0,40 2,0 0,06 0,04 1,5 --- FeV60-B 58,0~65,0 ...

    • Follas de tungsteno finas de alta pureza do 99,95 % para a industria, placa de tungsteno pulida do OEM

      Placa de tungsteno fina pulida de alta pureza 99,95 % OEM...

      Parámetros do produto Marca HSG Estándar ASTMB760-07;GB/T3875-83 Grao W1,W2,WAL1,WAL2 Densidade 19,2 g/cc Pureza ≥99,95 % Tamaño Grosor 0,05 mm mín.*Anchura 300 mm máx.*Lonxitude 1000 mm máx. Superficie Negro/Limpeza alcalina/pulido Punto de fusión 3260 °C Proceso de laminación en quente composición química Composición química Contido de impurezas ( % ), ≤ Al Ca Fe Mg Mo Ni Si CNO Saldo 0....

    • Prezo do tubo sen costura de niobio supercondutor de alta calidade por kg

      Tubo sen costuras de niobio supercondutor de alta calidade...

      Parámetros do produto Nome do produto Tubo sen soldaduras de niobio puro pulido para xoias de perforación kg Materiais Niobio puro e aliaxe de niobio Pureza Niobio puro 99,95 % mín. Grao R04200, R04210, Nb1Zr (R04251 R04261), Nb10Zr, Nb-50Ti etc. Forma Tubo/tubaxe, redondo, cadrado, bloque, cubo, lingote etc. personalizado Estándar ASTM B394 Dimensións Acepta personalizado Aplicación Industria electrónica, industria siderúrxica, industria química, óptica, pedras preciosas...